Шлях до вершини

555Ви колись грали в ігри, які у будь-якому випадку зробили би Вас переможцем? Навіть якщо Ви зіткнулися зі складною ситуацією, бурхливими емоціями, з або із сумною життєвою кризою, десь поряд Вас неодмінно зустрічає яскравий ресурс - картка "Шанс", яка несе надію та диво. Або дуже легка психологічна вправа, яка дозволяє подолати проблему в той самий момент, коли вона з'явилася.

Саме в таку тренінгову гру "Шлях до вершини" грали сьогодні, 6-го вересня 2019 року, учасники проекту "45+" разом із автором гри, викладачем кафедри авіаційної психології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету, Світланою Анатоліївною Рудик.

Учасники гри мали змогу переписувати життєвий сценарій, а наприкінці тренінгу із задоволенням виписували негативні установки та трансформували їх у справжній план покращення якості життя.

Кафедра авіаційної психології має змогу запропонувати будь-яком напрям якісних семінарів, тренінгів та консультацій, які дозволяють вирішувати особистісні та професійні проблеми, адже щоб змінити середовище необхідно починати з себе. Працівники та викладачі кафедри є сертифікованими тренерами та практикуючими психологами різних напрямів. Це команда висококласних фахівців, яка завжди готова прийти на допомогу.