Перше знайомство з Києвом

5551 вересня 2019 року студентам І курсу була проведена ознайомлювальна екскурсія Києвом. Разом зі своїм куратором Юлією Кондрашевською студенти дізналися від доцента кафедри історії та документознавства Захарчука Олега Миколайовича цікаві факти про заснування міста, ключові події його історії, будівництво основних культурних та архітектурних об’єктів та про відомих киян.

Прогулюючись центральною частиною Києва студенти уважно вивчали його найвідоміші пам’ятки та вулички. Дізнались більше про Володимирський собор, Будинок вчителя, Київський національний театр опери та балету тощо. Спустившись вниз по вулиці Богдана Хмельницького всі скуштували головний гастрономічний символ міста – київську перепічку і далі прогулюючись Хрещатиком піднялися до урядового кварталу, де ознайомилися з Адміністрацію Президента, Кабінетом Міністрів України та Верховною Радою. Кінцевим пунктом маршруту став Маріїнський пар, де всі змогли відпочити в прохолоді київських каштанів. День був насичений та цікавий і попереду на першокурсників чекає ще багато яскравих відкриттів у старовинному і сучасному місті Києві.