Профорієнтація в Умані

5552 вересня 2019 року старші викладачі кафедри української мови та культури Добровольська Людмила Анатоліївна і Клімчук Галина Петрівна відвідали Уманську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 11 імені М. Бажана Уманської міської ради Черкаської області. На зустрічі були присутні учні десятих та одинадцятих класів.

Старшокласники радо вітали викладачів кафедри української мови та культури, активно обговорювали умови вступу до Національного авіаційного університету, цікавилися різноманіттям спеціальностей на факультетах, наявністю підготовчих курсів, прохідним балом ЗНО, кількістю державних місць та дозвіллям студентів.

Абітурієнти також мали змогу переглянути відеопрезентацію про специфіку й основні переваги навчального процесу в Національному авіаційному університеті, ознайомитися з рекламними буклетами про наш університет. Викладачі наголосили, що НАУ відкриває великі можливості отримати сучасну освіту за напрямками, які сьогодні користуються у світі найбільшим попитом, і побажали майбутнім абітурієнтам відповідального ставлення до вибору професії.

20190903 111320

20190903 111331