Остаточна і повна інформація щодо поселення

5555І. Для студентів І курсу ОС «Бакалавр» та І курсу ОС «Магістр»! Основна сесія поселення – 27 серпня 2019 року. Як виняток – 26 серпня 2019 року. ІІ. Студенти II-IV та VI курсів – 28-29 серпня 2019 року!

І. Для студентів І курсу ОС «Бакалавр» та І курсу ОС «Магістр»!

Спеціальності 011 (освітні, педагогічні науки), 029 (інформаційна, бібліотечна та архівна справа), 033 (філософія), 035 (філологія), 052 (політологія), 053 (психологія), 054 (соціологія), 231 (соціальна робота) – це спеціальності Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій (ФЛСК). Наш гуртожиток – гуртожиток № 5 (вул. Борщагівська, 193).

Які документи потрібні для поселення?

– Повідомлення на поселення до гуртожитку (надіслане на почтову адресу, місця вашого проживання.
– Паспорт (оригінал) + копія (2 шт.).
– Ідентифікаційний код (оригінал) + копія (2 шт.).
– 3 фотокартки 3х4 см.
– Медична довідка (оригінал).
– Документ, що засвідчує наявність пільг (за наявності).
Для військкомату обов’язково потрібно виписуватись вдома.

Як доїхати до гуртожитків НАУ?
1. Від Південного вокзалу на 401 маршрутці. До гуртожитків № 5 – зупинка «Національний авіаційний університет».
2. Від Північного вокзалу на автобусах 1т або 3т – зупинка «Національний авіаційний університет».
3. Від Центрального автовокзалу (проспект Науки, 1) на метро – від станції «Либідська» до станції «Політехнічний інститут» та на 442 маршрутці до зупинки «Національний авіаційний університет».

Також можете скористатись Google maps.

Алгоритм поселення
1. З повідомленням на поселення студент звертається до гуртожитку за вказаною вище адресою.
2. Отримує направлення на поселення.
3. У старшого адміністратора гуртожитку отримує необхідні документи (ордер, угода, тощо), заповнює їх особисто та отримує подальші вказівки від студентської ради гуртожитку.
4. Після отримання квитанції на оплату за проживання в гуртожитку сплачує її в повному обсязі у відділені в банку.
5. Платником має бути тільки студент: ПІБ мешканця (ні в якому разі батьків чи інших фізичних осіб).
6. Після оплати квитанцій звертається до Авіаційного Медичного центру НАУ для отримання відмітки про медичний огляд у терапевта закріпленого за факультетом.
7. Отримує перепустку на вхід до гуртожитку. Студенти чоловічої статі роблять відмітку в режимно – секретному відділі НАУ.
8. Повертаєтесь до гуртожитку, проходите інструктаж з безпеки життєдіяльності та протипожежної безпеки, отримуєте інвентар, клеїте фото до тимчасової перепустки у коменданта, отримуєте ключ від кімнати.

Примітка: при поселенні до гуртожитку попереджуйте про наявність пільг заздалегідь. При собі Ви повинні мати документ, що засвідчує наявність пільг.

З усіма питаннями звертайтеся в Телеграм-каналі факультету або за телефонами (044) 406-71-73, (044) 406-70-36 та поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Якщо вам не надійшов лист-запрошення на поселення до гуртожитку -
ви просто приїжджаєте у зазначені дати поселення.

ІІ. Студенти 2-4 та 6 курсу ФЛСК!
Поселення до гуртожитку № 5 студентів факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбудеться 28-29 серпня 2019 року. З усіма питаннями звертайтеся до голови студентської ради гуртожитку № 5.