Академічна мобільність Erasmus+

555У червні 2019 року доцент кафедри авіаційної психології ФЛСК О.М. Горський пройшов закордонне стажування (Staff Mobility for Training) за програмою академічної мобільності Erasmus+ у Політехнічному університеті Лейрія / Polytechnic Institute of Leiria (Португалія).

Під час відрядження Олексій Миколайович мав можливість відвідати Факультет освіти та соціальних наук і Факультет технологій та менеджменту Інституту, а також ознайомитися з напрямками підготовки Політехніки м. Лейрія з таких тем як:

• Міжособистісні відносини та комунікація в організації;

• Соціальні комунікації та мультимедійна освіта;

• Соціальна освіта;

• Соціальна робота;

• Спортивні та оздоровчі технології;

• Переклад та синхронний переклад.

Крім того, Горський О.М. провів презентацію можливостей Національного авіаційного університету щодо напрямів підготовки студентів та реалізації спільних проектів.

Під час роботи делегації було обговорено питання імплементації вимог Болонського процесу в освіту, інклюзивного навчання, академічної мобільності та програми отримання подвійного диплому.

Сторони висловили зацікавленість у подальшому поглибленні співробітництва між Політехнікою Лейрії та Національним авіаційним університетом.