Вчені з Polytechnic Institute of Portalegre – гості факультету

55525-26 червня 2019 року в рамках розвитку програми Erasmus+ факультет лінгвістики та соціальних комунікацій приймав гостей – вчених з Polytechnic Institute of Portalegre (Португалія).

Мета заходу – проведення Міжнародного методологічного українсько-португальського семінару на тему «Positive Mental Health in Workplace: a New Global and Preventive Approach for Flight Staff» / «Позитивне психічне здоров'я на робочому місці: новий глобальний та профілактичний підхід до авіаційного персоналу».

Закордонними гостями та доповідачами семінару були Raul Cordeiro, Ribeiro Eduardo, Rui Quintino та Josi Gomez  викладачі та вчені з Polytechnic Institute of Portalegre (Португалія).

Модераторами заходу виступили Ягодзінський С.М. – декан ФЛСК та Помиткіна Л.В. – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри авіаційної психології.

Учасниками семінару бути: Машков Олег Альбертович – доктор технічних наук, професор, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, заслужений діяч науки і техніки України; Руденко Микола Петрович – кандидат військових наук, доцент, професор кафедри авіаційної психології ФЛСК; Помиткін Едуард Олександрович – доктор психологічних наук, професор, завідувач відділу психології праці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих ім. Івана Зязюна НАПН України (Київ, Україна); Волошина Валентина Віталіївна – доктор психологічних наук, доцент, завідувач кафедри теоретичної та консультаційної психології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова (Київ, Україна); Сидоренко Олександр Юрійович – заступник декана з навчальної роботи та міжнародного співробітництва Аерокосмічного факультету НАУ; Тюрменко Ірина Іванівна завідувач кафедри історії та документознавства НАУ, доктор історичних наук, професор; Котикова Олена Михайлівна – завідувач кафедри соціальних технологій НАУ, доктор педагогічних наук, професор.

На завершення зустрічі проректор з міжнародного співробітництва і освіти Національного авіаційного університету Запорожець Олександр Іванович вручив іноземним науковцям сертифікати про участь у заході.

Маємо надію на подальше співробітництво з спільнотою України та Португалією.

Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій висловлює подяку Сектору академічної мобільності Інституту новітніх технологій та лідерства за супроводження та організацію візиту.