Омріяний освітній ступінь «Бакалавр»

55518-19 червня 2019 року на кафедрі історії та документознавства відбувся захист дипломних робіт на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» за напрямом підготовки 6.020105 «Документознавство та інформаційна діяльність».

Для всіх без винятку студентів шлях до цієї події був дуже складним, сповненим пошуку, експериментів, роздумів, наполегливої праці. Проте наші майбутні бакалаври були старанні та наполегливі у своєму прагненні подолати труднощі.

Захист приймала екзаменаційна комісія у складі: доктора історичних наук, професора, головного наукового співробітника Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України Т.А. Бевз (голова комісії), доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри історії та документознавства І. І. Тюрменко, доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри філософії Л. Г. Дротянко, доцента кафедри безпеки інформаційних технологій В.П. Щербини, кандидата історичних наук, доцента кафедри історії та документознавства Л.В. Божук (члени комісії),  кандидата історичних наук, доцента кафедри історії та документознавства Т. С. Клиніної (секретар комісії).

Захист дипломних робіт відбувався за встановленими вимогами, де випускники енергійно захищали свої роботи і як наслідок, 6 робіт було рекомендовано до участі в огляді-конкурсі на кращі дипломні роботи (проекти).

З приємністю вітаємо всіх, адже середній бал отриманих оцінок склав 4,3.

IMG-3258

IMG-3259

IMG-3265

IMG-3287

IMG-3289

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве