Квест від попередників: традиція кафедри

55524 червня 2019 року студенти 221 академічної групи спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» організували квест-гру для своїх друзів-першачків зі 121 групи. Студенти 2 курсу вирішили провести змагання з нагоди завершення навчального року та проходження практики.

У такий інтерактивний спосіб першокурсники мали змогу закріпити теоретичні знання, практичні навички та вміння з основних вивчених дисциплін, здатність взаємодіяти, комунікувати, здобути власний досвід, а через нього й сформувати професійні компетенції. На маршруті було 10 станцій, на яких студенти шукали конверти із зазначеними завданнями та елементами мапи, яка мала вказати шлях до викрадених скарбів. Палкими вболівальники команди стали наставники груп – Леся Халецька (ДК-221) і Тетяна Клиніна (ДК-121). Квест видався цікавим і динамічним. Позитивні емоції, приємні враження, фото будуть надавати снаги напередодні канікул. Бажаємо нашим студентам, щоби літо перевершило усі їх сподівання!

IMG-3380

IMG-3391