Перше професійне випробування

cf81ad2f426b810db694ea857dd3622fНа кафедрі англійської філології і перекладу добігла кінця виробнича практика студентів 3 курсу. Протягом трьох тижнів червня студенти працювали перекладачами в компаніях та установах столиці.

Вперше в своєму житті більшість студентів опинились в реальному середовищі роботи перекладача, потрапили під пильне око роботодавців та замовників, одержали першу незалежну оцінку своїх знань, умінь та здібностей. Серед компаній, що цього року прийняли на практику студентів-філологів із НАУ, відомі у Києві бюро перекладів «Світ перекладів», «Антей», «Містер Кронос», ТОВ «Альфа-груп», ТОВ «Переклад Про», Інститут законодавства Верховної Ради України.

Захист результатів практики та відгуки роботодавців свідчать про те, що наші студенти в переважній більшості вміють впоратися з професійними викликами, мають мотивацію удосконалюватись, опановувати нові технології перекладацької діяльності, готові до стресових умов роботи та відповідають очікуванням вимогливих керівників та клієнтів.

НАУ завжди відкритий до співпраці з роботодавцями – така співпраця є обопільно вигідною. Практика в реальних умовах праці допомагає студентам «стати на ноги», мотивує їх до професійного розвитку, а як результат – роботодавець в майбутньому отримує працівника, який відповідає його запитам та потребам.