Здобуваємо практичний досвід

555Фахова ознайомлювальна практика для студентів СЛ-112 спеціалізації «Соціологічна експертиза соціально-політичних процесів» на чолі з доцентом кафедри соціології та політології, кандидатом соціологічних наук Стригуль М.В. стала для студентів першою сходинкою до здобуття практичних умінь та навичок.

Двотижнева програма практики (10.06 – 23.06) є доволі насиченою: студенти вже спробували себе в якості інтерв'юєрів, розробили програму, провели соціологічне дослідження та здійснили його аналіз.

Завдяки практиці студенти отримали чудову можливість після опанування теоретичних знань із навчальних дисциплін, ознайомитися з методикою соціологічних досліджень соціально-політичної реальності, з тим як відбувається проведення польових робіт та створюється масив даних дослідження для розробки і впровадження соціальних і політичних технологій.

Варто відзначити, що студенти охоче проводили польове досліження та зауважили, що змогли розвинути свої комунікативні навички, зрозуміти складності роботи інтерв’юера та значимість надійного емпіричного підґрунтя соціологічних досліджень.