Розвиток програми Erasmus+

55519 червня 2019 року гостем факультету лінгвістики та соціальних комунікацій був директор відділу технічних досліджень і технічних наук, президент Технічної і наукової ради бізнес-школи Томар Селіо Гонсало Маркес.

Зустріч відбулася у рамках академічної мобільності за програмою Erasmus+. Перш за все, Селіо Гонсало Маркес обговорив із представниками адміністрації факультету можливості академічного обміну між Національним авіаційний університетом і провідними вузами Португалії, перспективи впровадження програм подвійного диплому, створення проектів освіти дорослих, інтеграцію навчальних планів за спеціальностями інформаційного, документознавчого, соціально-поведінкового профілів та інші питання.

Друга частина зустрічі передбачала безпосереднє спілкування нашого гостя зі студентами та викладачами факультету. Селіо Гонсало Маркес познайомив присутніх з напрямами діяльності університетів Португалії, а також відповів на масу запитань.

Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій висловлює подяку Сектору академічної мобільності Інституту новітніх технологій та лідерства за супроводження та організацію візиту. Переконані, що подібні зустрічі трансформуються у надійні міжнародні зв’язки.

IMG 1135

IMG 1148

IMG 1155

IMG 1164

IMG 1173

IMG 1169

 

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве