Розвиток програми Erasmus+

55519 червня 2019 року гостем факультету лінгвістики та соціальних комунікацій був директор відділу технічних досліджень і технічних наук, президент Технічної і наукової ради бізнес-школи Томар Селіо Гонсало Маркес.

Зустріч відбулася у рамках академічної мобільності за програмою Erasmus+. Перш за все, Селіо Гонсало Маркес обговорив із представниками адміністрації факультету можливості академічного обміну між Національним авіаційний університетом і провідними вузами Португалії, перспективи впровадження програм подвійного диплому, створення проектів освіти дорослих, інтеграцію навчальних планів за спеціальностями інформаційного, документознавчого, соціально-поведінкового профілів та інші питання.

Друга частина зустрічі передбачала безпосереднє спілкування нашого гостя зі студентами та викладачами факультету. Селіо Гонсало Маркес познайомив присутніх з напрямами діяльності університетів Португалії, а також відповів на масу запитань.

Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій висловлює подяку Сектору академічної мобільності Інституту новітніх технологій та лідерства за супроводження та організацію візиту. Переконані, що подібні зустрічі трансформуються у надійні міжнародні зв’язки.