Курси підвищення кваліфікації 45+ розпочато

555Кафедра авіаційної психології на чолі з завідувачем професором Л.В. Помиткіною розпочала довготривалий проект за програмою 45+.

Першими слухачами за даною програмою стали завідувачі відділів, заступники деканів, доктори і кандидати наук, професори, доценти, наукові співробітники, провідні фахівці з таких установ як Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих ім. Івана Зязюна НАПН України та Національний авіаційний університет.

У програмі підвищення кваліфікації викладачів за темою: «Пріоритетні напрями психології для викладачів ЗВО» закладено проведення лекцій, практичних та тренінгових занять із використанням сучасних надбань практичної психології та різноманітних новітніх форм і методів проведення аудиторних занять. Усе втілюється у життя завдяки професійній команді доцентів та професорів кафедри, які мають багатий досвід міжнародного стажування та викладання дисциплін у галузі психологія, а також практичний досвід проведення тренінгів і психологічного консультування.

Очолюють команду лекторів Ягодзінський Сергій Миколайович – декан факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, доктор філософських наук, професор; Помиткіна Любов Віталіївна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри авіаційної психології; Хохліна Олена Петрівна – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри; Руденко Микола Петрович – кандидат військових наук, професор; Лич Оксана Миколаївна – кандидат психологічних наук, доцент.