Перемога на Всеукраїнському конкурсі перекладу

555Вже вкотре студенти кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій доводять свою майстерність у царині перекладу. Студент 401 ФЛ групи Олексій Неборак виборов друге місце у ХІІІ Всеукраїнському студентському конкурсі перекладу "Художнє слово в світовій культурі", що відбувся у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.

Цього року до оргкомітету конкурсу надійшло більше сотні перекладів від студентів закладів вищої освіти з усієї України. Олексій посів друге місце у номінації «Переклад поетичного твору з української мови на англійську», яка вимагає від конкурсантів не просто перекладацьких знань і навичок, а справжнього таланту.

Не зважаючи на те, переклад художньої літератури, а тим більше поезії, не є спеціалізацією наших студентів, приємно, що вони регулярно демонструють високий рівень володіння художнім словом.

Щиро вітаємо Олексія із черговою перемогою у скарбничці його особистих і вже практично професійних досягнень та бажаємо і надалі досягати успіхів на перекладацькій ниві!

О. Неборак

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве