Міжнародне стажування в центрах «UPGRAIDE»

555З 25 травня по 2 червня 2019 року старша викладачка кафедри соціології та політології Грищенко Н.І. в рамках конкурсного відбору, який проводила громадська організація «Мережа ініціативної молоді» у партнерстві з Програмою Європейського Союзу «Erasmus+» пройшла міжнародне стажування для молодіжних працівників на тему молодіжної роботи в молодіжних центрах «UPGRAIDE» в м. Таллінн, Естонія.

У межах програми стажування разом з учасниками з Грузії та Естонії було проведено комплексне дослідження впроваджень різних методів молодіжної роботи в молодіжних центрах Таллінна; проведено обговорення впроваджень моделей компетенції Європейської Комісії щодо молодіжних працівників, визначення ролі молодіжних працівників у розвитку молодіжних центрів.

Під час стажування відбулися зустрічі з главою адміністрації центрального району Кесклінн, Таллінського муніципалітету Володимиром Свєтом, який детально ознайомив з напрямами роботи молодіжної політики в місті, поділився напрацюваннями молодіжних центрів, зокрема мобільної молодіжної роботи; з керівником відділу спорту та молодіжної роботи департаменту Марко Оолом; з представниками молодіжних центрів найбільших районів міста Кесклінн, Ластамає, Мустамяє, Крістійне, де мали можливість ознайомитися з їх роботою, обговорили перспективи та проблеми у роботі молодіжних працівників та долучитися до проведення різноманітних мастер-класів та івентів для молоді.

Цікавим моментом стажування було відвідування квест-кімнати від Shokkinest. Даний захід покликаний привернути увагу до такої проблеми сучасного світу, як залежності молоді від соціальних мереж, яка в сучасних умовах має вагомі соціальні наслідки.