Зустріч з носієм мови

55520 травня 2019 року на кафедрі англійської філології і перекладу була проведена зустріч студентів ІІ курсу спеціальності «Філологія» з носієм мови, мешканцем штату Огайо (США) Ральфом Хантером (модератори зустрічі – доценти кафедри англійської – доценти Семигінівська Т.Г. та Сітко А.В.).

Зустріч була ініційована членами гуртка «Проблеми та перспективи розвитку перекладознавства» та приурочена до Дня філолога, який традиційно святкується в Україні 25 травня. Гість зі Сполучених Штатів у своїй розповіді торкався актуальних та цікавих для студентів-філологів питань, щодо освіти, охорони здоров’я, харчових уподобань, традицій та свят в США. Розповідь викликала неабиякий інтерес та переросла у жваву дискусію. Наприкінці зібрання було проведено тренінг з усного послідовного перекладу.