Підбиваємо підсумки

55517 травня 2019 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбулося заключне засідання гуртка «Проблеми та перспективи розвитку перекладознавства» (керівник – доцент кафедри англійської філології і перекладу Сітко А.В.).

Зібрання було присвячене підведенню підсумків роботи гуртка за 2016-2017 навчальний рік. На засіданні студенти-гуртківці 2-3 курсів презентували результати власних наукових досліджень, а також ділилися враженнями від участі у науково-практичних конференціях, висловлювали думки щодо перспективних напрямків дослідження та побажання щодо тематики та формату проведення гуртка наступного року. Учасники проблемної групи «Проблеми та перспективи розвитку перекладознавства» взяли участь у роботі таких конференцій: Міжнародна науково практична конференція «Aktuelle Themen im Kontext der Entwicklung der modernen Wissenschaften» («ΛΌГOΣ», м. Дрезден (Німеччина), 23 січня 2019 р.) – опубліковано 1 доповідь, Міжнародна науково-практична конференція «Philology in EU countries and Ukraine at the modern stage» (м. Байя-Маре (Румунія), 21-22 грудня, 2018 р.) – опубліковано 2 доповіді, Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика» (м. Київ, 5-6 квітня 2019 р.) – опубліковано 2 доповіді, V науково-практична Інтернет-конференція «Методологія та історіографія мовознавства: матеріали» (м. Слов’янськ, 24-25 жовтня 2018 р.) – опубліковано 4 доповіді, Міжнар. наук.-практ. конф. «Філологічні науки: історія, сучасний стан та перспективи досліджень» (м. Львів, 7-8 грудня 2018 р.) – опубліковано 6 доповідей, Міжнародна науково-практична конференція «Дослідження різних напрямів розвитку філологічних наук» (м. Одеса, 23-24 листопада 2018 р.) – опубліковано 3 доповіді, Міжнародна науково-практична конференція «Філологічні науки в системі сучасного гуманітарного знання ХХІ століття:» (м. Одеса, 21-22 грудня 2018 р.) – опубліковано 3 доповіді.