Практичні психологи на практиці Генштабі ЗСУ!

555З 13 по 31 травня 2019 року студенти 4 курсу напряму «Практична психологія» під керівництвом доцентів кафедри педагогіки та психології професійної освіти Л. Доценко та І. Каряки проходили виробничу діагностико-психокорекційну практику у 101 окремій бригаді охорони Генерального штабу Збройних Сил України.

Під час проходження практики студенти мали можливість долучитися до професійного відбору новобранців строкової служби.

Майбутні практичні психологи отримали неоціненний досвід проведення діагностики, консультування та корекції військовослужбовців, а також позитивні характеристики від керівників бази практики, у яких було відзначено професіоналізм, виявлений під час реалізації вищезазначених заходів.

Результати діагностико-психокорекційної практики лягли в основу написання ряду дипломних досліджень, зокрема з проблем адаптації військовослужбовців строкової служби, формування їх стресостійкості, профілактики емоційного вигорання тощо.

Кафедра педагогіки та психології професійної освіти вітає майбутніх практичних психологів з успішним проходженням практики та бажає успішного захисту дипломних робіт!

IMG-f4cfe6ae690104d1954de14439613867-V