Студентська рада факультету

Витяг з Положення про Факультет
лінгвістики та соціальних комунікацій

6.7. Органи студентського самоврядування на Факультеті реалізують ефективну участь студентів у вирішенні загальнофакультетських проблем, забезпечують виконання студентами їхніх обов’язків, реалізацію соціальних, економічних та творчих інтересів, також захист прав студентів.

6.7.1. Основною метою студентського самоврядування є розвиток громадянської активності студентської молоді, підтримка самодіяльних ініціатив, оволодіння навичками управлінської діяльності, створення системи комунікацій в студентському середовищі.

6.7.2. Студентське самоврядування в Університеті незалежне від вимог політичних партій та рухів і функціонує згідно з відповідним Положенням.

Товариство молодих учених факультету (ТМУ) створене в 2016 році. Його основною метою є сприяння науковій діяльності студентів, аспірантів і молодих учених, захист їхніх прав, поширення інформації про актуальні наукові події, проекти, гранти, програми обміну, конкурси тощо.

Голова Студентської ради факультету

АНДРУСЕНКО Анастасія