Профорієнтація на Івано-Франківщині

5552 травня 2019 року викладачі кафедри української мови та культури Людмила Добровольська і Христина Стецик провели профорієнтаційну зустріч з учнями Старомізунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. В. Верховинця, що на Івано-Франківщині.

Часу для вибору вищого навчального закладу залишається небагато, тому особливо актуальною і потрібною стала для майбутніх абітурієнтів розмова з викладачами, під час якої вони отримали відповіді на запитання про навчання в Національному авіаційному університеті. Одинадцятикласники ознайомилися з умовами вступу до університету, дізналися, як організовується і здійснюється навчальний процес, яким є студентське дозвілля. Почули також відповідь майбутні вступники на найбільш важливе для них запитання – чому саме Національний авіаційний університет варто обрати для здобуття вищої освіти. Бути студентом одного з найкращих вищих навчальних закладів України, стати випускником університету, диплом якого є одним із найзатребуваніших на сучасному українському ринку праці – такі аргументи, озвучені викладачами кафедри, учнів Старомізунської школи зацікавили, тому є підстави сподіватися на майбутню зустріч з ними вже як абітурієнтами нашого університету.