Психологія безпечної експлуатації авіаційного транспорту

55523-25 квітня 2019 року у межах ХIV Міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2019» кафедра авіаційної психології була організатором секції «Психологія безпечної експлуатації авіаційного транспорту».

Модераторами та поважною комісією секції були співробітники кафедри авіаційної психології: Хохліна Олена Петрівна - професор, доктор психологічних наук, професор кафедри та Руденко Микола Петрович - генерал-майор запасу Повітряних Сил України, льотчик морської авіації, кандидат військових наук, доцент, професор кафедри.

Метою заходу було створити чудову нагоду для викладачів кафедри поділитися своїми дослідженнями та досвідом з майбутнім поколінням професійних психологів, а студентам - виступити у ролі науковця та представити результати своїх психолого-авіаційних досліджень не лише державною, але й англійською мовою. Учасники з натхненням доповідали та достойно відповідали на поставлені питання.

Віримо, що такі заходи зможуть мотивувати майбутнього науковця до саморозвитку та поглибленого вивчення авіаційної психології!