Психологія безпечної експлуатації авіаційного транспорту

55523-25 квітня 2019 року у межах ХIV Міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2019» кафедра авіаційної психології була організатором секції «Психологія безпечної експлуатації авіаційного транспорту».

Модераторами та поважною комісією секції були співробітники кафедри авіаційної психології: Хохліна Олена Петрівна - професор, доктор психологічних наук, професор кафедри та Руденко Микола Петрович - генерал-майор запасу Повітряних Сил України, льотчик морської авіації, кандидат військових наук, доцент, професор кафедри.

Метою заходу було створити чудову нагоду для викладачів кафедри поділитися своїми дослідженнями та досвідом з майбутнім поколінням професійних психологів, а студентам - виступити у ролі науковця та представити результати своїх психолого-авіаційних досліджень не лише державною, але й англійською мовою. Учасники з натхненням доповідали та достойно відповідали на поставлені питання.

Віримо, що такі заходи зможуть мотивувати майбутнього науковця до саморозвитку та поглибленого вивчення авіаційної психології!

3

4

6

7

8

9

10

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве