Всеукраїнський фестиваль «Фенікс-Фест»

55524 квітня 2019 року доценти кафедри авіаційної психології Подкопаєва Ю.В. та Злагодух В.В. разом зі студентами-психологами стали учасниками Всеукраїнського фестивалю психоконсультування та психотерапії «Фенікс-Фест». Захід відбувся на Факультеті психології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Метою заходу було закріпити теоретичний матеріал у студентів, продемонструвати можливість займатися власним розвитком і навчанням, ознайомити студентів з ефективними та інноваційними практичними психотехнологіями, підтримати співробітництво з факультет психології НПУ імені М.П. Драгоманова, що є постійним стейкхолдером кафедри авіаційної психології ФЛСК НАУ.

Під час відвідування виставки студенти ознайомилися з системою надання кваліфікованої психологічної допомоги, особливостями застосування професійного досвіду майбутніми психологами-практиками, поспілкувалися у професійному колі, взяли участь у різних формах психологічної роботи: майстер-класах, тренерських майстернях, демонстраційних заняттях, презентаціях.

Сподіваймося, що цей захід стане в нагоді майбутнім психологам!