Круглий стіл

55518 квітня 2019 року на кафедрі соціології та політології відбувся міжвузівський круглий стіл «Соціально-політичні науки в авіаційному університеті: стан і перспективи».

Учасниками круглого столу була проаналізована сучасна соціально-політична ситуація в Україні, висвітлені загрози та виклики, які стоять перед Україною, обговорені особливості викладання соціології та політології для технічних та гуманітарних спеціальностей в НАУ. Так, доктор політичних наук, професор кафедри соціології та політології НАУ Чупрій Л. В. здійснив соціологічний аналіз електоральних настроїв українського народу після першого туру Президентських виборів. Кандидат політичних наук, доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою НАДУ Дацюк А.В. розглянув геополітичні аспекти безпекової політики України. Кандидат філософських наук, експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма" Чабала О. В. проаналізував виборчі цикли як виклики соціально-політичній стабільності.

Інші виступаючі акцентували увагу на важливості посилення політичної культури українського суспільства, переформатування політичної системи шляхом формування нової політичної еліти, завершення реформування різних сфер суспільного життя, запобігання поширення пропаганди сепаратизму.

Круглий стіл пройшов на високому науковому рівні і викликав значний інтерес як у викладачів так і у студентської молоді.

IMG-7666

IMG-7677