Авіаційна та екстремальна психологія

55523 квітня 2019 року у Всеукраїнський день психолога кафедра авіаційної психології ФЛСК організувала і провела ХІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Авіаційна та екстремальна психологія у контексті технологічних досягнень».

Конференція стала заключним заходом ІI Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація», що проходив на базі факультету протягом березня – квітня 2019 року.

Модератором пленарного засідання виступила ПОМИТКІНА Любов Віталіївна — доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри авіаційної психології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету.

Шановними гостями та доповідачами були МАКСИМЕНКО Сергій Дмитрович, директор Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, дійсний член (академік) НАПН України, доктор психологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік-секретар відділення психології, вікової фізіології та дефектології НАПН України, КАСЬЯНОВ Володимир Олександрович — доктор технічних наук, заслужений професор Національного авіаційного університету; МАШКОВ Олег Альбертович — доктор технічних наук, професор, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, заслужений діяч науки і техніки України; TATLILIOĞLU Kasım — доцент, доктор мистецтвознавчих наук, факультет психології Бінгьольського університету (Bingöl, Туреччина); ЯГОДЗІНСЬКИЙ Сергій Миколайович — декан Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету, доктор філософських наук, професор (м. Київ, Україна); РУДЕНКО Микола Петрович — кандидат військових наук, доцент, професор кафедри авіаційної психології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету (м. Київ, Україна) та представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Учасниками цієї міжнародної конференції виступили Національний авіаційний університет, Lufthansa Technik (Budapest, Hungary), Bingöl University Science and Literature (Bingöl, Turkey), Vasteras municipality (Sweden), Ташкентський Державний технічний університет імені Іслама Каримова, The John Paul II Catholic University (Lublin, Poland), Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка кафедра психології освіти та нші. Учасники конференції отримали сертифікати, програму та збірник наукових праць конференції.

У межах конференції студенти першого курсу кафедри авіаційної психології відвідали музей Авіації і Космонавтики імені Сергія Павловича Корольова у м. Житомир, а також до професійного свята кафедра авіаційної психології видала кафедральну колективну монографію «Індивідуальність у психологічних вимірах спільнот та професій в умовах мережевого суспільства».

Маємо надію на подальше співробітництво з психологічною спільнотою України та Європи.