Створюємо власний бізнес-проект

55523 квітня 2019 року в рамках «Тижня психології в НАУ» студенти ФЛСК 326 групи спеціалізації «Практична психологія» провели тренінг «Власний бізнес-проект» для студентів НАУ. Тренерами виступили студентки групи Юлія Беззубець та Ксенія Токар.

Для тренінгу майбутні практичні психологи застосували технологію «Світове кафе», яка є ефективною в організації командної роботи та розв’язанні поставлених задач.

Перед учасниками тренінгу стояла задача – створити власний бізнес-проект «HR-компанію» та активізувати роботу її відділів: маркетингу, відділу по роботі з персоналом, відділу по роботі з клієнтами, IT-відділу та власне – керівництва. Студенти отримували різноманітні завдання, їм пропонувалися стресові ситуації та часові обмеження у виконанні завдань. Команди продемонстрували справжню згуртованість і взаємопідтримку, творчий підхід і професійні знання.

Тренінг дав можливість його організаторам спробувати себе в практичній професійній діяльності, а також об’єднав у своєму форматі студентів різних спеціальностей НАУ для подальшої творчої співпраці.

1

2

4

6

7

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве