Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах

555Шановні колеги! Інформуємо Вас про те, що завершується термін прийому матеріалів до (№39) фахового збірника наукових праць Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету (м. Київ) «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах».

Збірник «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах» видається з 2002 року і є науковим фаховим виданням України з філологічних наук на підставі Наказу МОН України № 1328 від 21.12.2015 року, включений до переліку друкованих фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

Свідоцтво про реєстрацію КВ № 16149-4621Р від 20.01.2010. Виданню присвоєно ISSN: 2413-3094 (Print), та ISSN: 2520-6818 (Online). Збірник включено до наукометричних баз даних (індексується в Elibrary.ru, Google Scholar, DOAJ, Index Copernicus, CiteFactor, WorldCat (OAIster), BASE, Simle Searh Metedata (SSM), The Vernadsky National Library of Ukraine, Scientific and Technical Library of the NAU).

Статтям, надрукованим у збірнику «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах» та розміщених на сайті видання, присвоюється цифровий ідентифікатор DOІ (Digital object identifier). Перевірити інформацію можна на сайті видання: http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/go/index .

Редакція збірника наукових праць «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах» Навчально-наукового гуманітарного інституту Національного авіаційного університету (м. Київ) приймає до друку оригінальні, раніше не публіковані науково-теоретичні та дослідницькі статті науковців, викладачів, докторантів та аспірантів з проблем мовознавcтва, перекладознавства та літературознавства.

Відповідальний редактор: доктор філологічних наук, професор Гудманян Артур Грантович.

Контактна інформація: кафедра української мови та культури, м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1, корп. 8, к. 901, 910; тел. 406-71-69; 406-77-14; моб. тел. 067 113 17 62, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (контактна особа – Сенчило Надія Олексіївна).

збірники