Легендарний «Артек» в гостях у студентів-психологів

555Кафедра авіаційної психології підтримує тісну співпрацю з організаціями, діяльність яких передбачає психологічний супровід. У рамках цього співробітництва представники організацій на зустрічах зі студентами діляться професійним досвідом.

12 квітня 2019 року, спеціалісти психологічної служби Державного управління справами ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» презентували студентам спеціальностей «Психологія» та «Соціальна робота» програму розвивальних занять і проведення дозвілля для дітей, які відпочивають в «Артеку». Зустріч була організована доцентом кафедри авіаційної психології Сечейко О.В. при підтримці навчально-наукової лабораторії психогігієни та психопрофілактики в організаціях з особливими умовами діяльності Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету.

Під час зустрічі студенти познайомилися з досвідом практичної роботи психологів центру «Артек» та дізналися про його традиції, нові проекти, які спрямовані на особистісний та соціальний розвиток артеківців. Також студенти отримали запрошення приєднатися до таких проектів і, можливо, реалізувати власні творчі ідеї в нових програмах психологічної служби табору. Для студентів можливість зробити свої перші практичні кроки у професії виявилася надзвичайно привабливою, адже було багато запитань, коментарів, ідей.

Отже, вкотре досвід довів, що співробітництво з такими організаціями сприяє творчій активності студентів, стимулює їх професійну вмотивованість, допитливість і відповідальність. Після зустрічі з керівництвом кафедри були обговорені перспективи подальшого співробітництва, зокрема і можливість організації ознайомлювальної, фахової психологічної та переддипломної практик для студентів-психологів на базі центру «Артек». Сподіваємося на реалізацію задуманих ідей вже найближчим часом.