Відверта розмова про професію

5559 квітня 2019 року доценти кафедри історії та документознавства Курченко Тетяна Євгенівна та Юрченко Ольга Андріївна відвідали із профорієнтаційною метою середню школу № 174 м. Києва. Старшокласники отримали загальну інформацію про НАУ, його історію та традиції.

Викладачі розповіли про факультет лінгвістики та соціальних комунікацій, основні напрями підготовки студентів, що здійснюються на його кафедрах.

Особливу увагу вони приділили спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Для багатьох старшокласників це було перше знайомство із спеціальністю. Їм було цікаво дізнатись про предмети, що читаються на різних курсах, про умови навчання та дозвілля студентів, про перспективи працевлаштування випускників, що мають такий фах. Викладачі розкрили їм основні сучасні тенденції спеціальності, познайомили з можливостями наукового та фахового зростання під час навчання в НАУ. Сподіваємось, що така розмова буде корисна молоді, яка обирає власний життєвий шлях. Розуміємо, що серед сотень пропозицій, що сьогодні пропонують вищі навчальні заклади, треба обрати одну. Будемо раді, якщо зустріч із представниками кафедри історії та документознавства була корисною і старшокласники побачать себе в сучасній і цікавій спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».