Space UP для майбутніх психологів

55510 квітня 2019 року на кафедру авіаційної психології при підтримці навчально-наукової лабораторії психогігієни та психопрофілактики в організаціях з особливими умовами діяльності завітав випускник кафедри та клінічний психолог, Вадим Мельник.

Основною метою було зібрати інформацію про те, що цікавить студентів різних курсів у їх майбутній психологічній діяльності, які додаткові заняття можуть бути їм корисні, з якими проблемами вони стикаються чи можуть зіткнутися як майбутні професіонали, після закінчення вищого навчального закладу та чим їм можна допомогти. На основі зібраного матеріалу в межах лабораторії планується провести ряд заходів, які допоможуть студентам відповісти на усі їх питання, отримати нові знання, вміння, навички та досвід.

Спілкування було проведено серед 1-4 курсів спеціальності «Психологія», «Психологія бізнесу» та «Практична психологія».

У ході роботи учасники задавали питання, цікавилися, чим може бути корисним наш випускник як носій практичних знань та знайшли спільні точки для взаємодії.

Впевнені, що отриманий зворотній зв'язок від студентів надасть можливість нашій кафедрі та практикуючим випускникам поділитися досвідом, який буде цікавим для підростаючого майбутнього покоління.