Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті

Рисунок1У рамках ІІ Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація» кафедра історії та документознавства 4-5 квітня 2019 року проводить ІІ Міжнародний українсько-литовський науково-практичний семінар «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті».

Співорганізаторами виступають кафедра архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Центральний державний електронний архів України, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Литовський Державний Новий архів, Каунаський Окружний архів.

Напрями роботи науково-практичного семінару:

cтандарти створення та обміну цифровими об’єктами

відкритість джерел і захист персональних даних

Великі дані (Big Data) в установах соціальної пам’яті

цифрові архіви, музеї, бібліотеки: досвід створення та керування

роль архівів, музеїв, бібліотек у формуванні особистої та громадської пам’яті

цифрові колекції інститутів соціальної пам’яті

управління цифровою інформацією та комунікацією в установах соціальної пам’яті

міжнародне співробітництво та партнерство у сфері створення цифрових документальних колекцій

електронний документообіг в установах соціальної пам’яті: міжнародний та український досвід

підготовка нового типу фахівця – спеціаліста цифрового простору

Реєстрація учасників семінару: 4-5 квітня з 900 до 930 у Науково-технічній бібліотеці НАУ, 2 поверх, к. 21