Сучасні техніки ораторського мистецтва

55501 березня 2019 доцент кафедри авіаційної психології Вікторія Злагодух провела профорієнтаційний тренінг для студентів-економістів Державного коледжу економіки та права у м. Ірпінь «Сучасні техніки ораторського мистецтва». Метою заходу було розвиток навиків публічного виступу та ознайомлення студентів-випускників з методами та прийомами роботи психолога.

Система «коледж-ВНЗ», у якій працює кафедра авіаційної психології, має на меті формування у майбутніх абітурієнтів мотивації на оволодіння знаннями у вищих навчальних закладах та максимального задоволення їх запитів і потреб у подальшому саморозвитку й оволодінню професіями. Під час проведення заходу, учасники ставили запитання про можливості оволодіння спеціальностями «Психологія» та «Психологія бізнесу».

Тренінг відбувся у дружній атмосфері, учні активно приймали участь у вправах, обговореннях та виявили зацікавленість у подальшому спілкуванні та співробітництві з викладачами кафедри авіаційної психології факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Сподіваймося, що ця зустріч стане в нагоді майбутнім абітурієнтам!