Всеукраїнське заняття «Не вір – перевір» у НАУ!

5551 березня 2019 року за сприяння Центру підтримки студентських ініціатив «StartFly» факультету лінгвістики та соціальних комунікацій студенти НАУ приєдналися до всеукраїнського заняття з медіаграмотності “Не вірррр - перевірр”.

Захід проходив за ініціативи міжнародної організації IREX в рамках проекту "Вивчай та розрізняй" за підтримки посольства Сполучених Штатів Америки та посольства Великої Британії в Україні.

Заняття одночасно відбувалося в різних 400 локаціях та поєднало 7900 учасників з усієї України. Координатором заняття в НАУ виступила модератор «Startafly», доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти Леся Хоменко-Семенова.

За запропонованою методологією студенти спробували себе у ролі політтехнологів, шукали факти, досліджували достовірність соціологічного опитування та знайомилися з найпоширенішими видами маніпуляцій.

Захід сприяв не лише розвиткові навичок критичного мислення, окрім того студенти отримали дієві інструменти для здійснення усвідомленого вибору, низку важливої інформації з посиланнями на першоджерела, які допоможуть пошуку правдивої інформації.

Щиро дякуємо організаторам та учасникам заходу!

1

2

3

4

6

8

9

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве