Зустріч через 100 років

55527 лютого 2019 року студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та їх викладачі: доценти кафедри історії та документознавства – Курченко Т.Є. та Захарчук О.М. відвідали Державний архів Київської області і взяли участь у заході, організованому КДА та ДАКО, присвяченому Українській революції 1917-1921 рр.

Зокрема, особливу увагу було приділено Акту злуки УНР та ЗУНР, що відбувся 22 січня 2019 року та його історичному значенню у розбудові української державності. Цій події був присвячений круглий стіл в якому взяли участь провідні науковці НАН України В. І. Сергійчук та К. Ю. Галушко, представники Державної архівної служби та співробітники архіву. На зустрічі була присутня студентська молодь та старшокласники, що беруть участь у роботі Київської обласної Малої академії наук. Право представити Національний авіаційний університет здобули учасники круглого столу «Разом із власної волі», що відбувся у нашому університеті 20 лютого 2019 року – студентка 221 гр. ФЛСК Шаран Яна (науковий керівник Паскал Ж. В.) та студентка 151 гр. НН ІІДС Шаповал Світлана (науковий керівник Захарчук О. М), які виступили із цікавими змістовними доповідями по темі заходу. І досвідченим фахівцям, і молоді, що робить тільки перші кроки в науці, було цікаво познайомитись із оригінальними документами часів революції, вчитатись у слова, які були написані 100 років тому. Виставка історичних документів була підготовлена ДАКО і презентована С. О. Якобчук – провідним архівістом відділу довідкового апарату та обліку документів. Архівні документи наблизили до присутніх буремні події революції.