Вітання з нагоди вручення диплома доктора наук

55530 січня 2019 року на засіданні Вченої ради НАУ доценту кафедри соціології та політології Семенець-Орловій Інні Андріївні було вручено диплом доктора наук з державного управління.

Семенець-Орлова І.А. захистила докторську дисертацію на тему «Теоретичні засади державного управління освітніми змінами в Україні» за спеціальністю 25.00.01 – теорія та історія державного управління. Вона є автором понад 100 публікацій, серед яких навчальні посібники, наукові статті, аналітичні розвідки. З 2016 року активно займається дослідженням перспектив розвитку демократичного громадянства в Україні у громадській організації «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», з 2017 року працює над проблемами моніторингу сучасного стану впровадження освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ), в рамках швейцарсько-українського освітнього проекту DOCCU.

Семенець-Орлова І.А. – член робочих груп з розробки Концепції розвитку громадянської освіти в Україні, Стратегії розвитку громадянської освіти на період до 2022 р. та плану заходів до її реалізації, приймала участь у підготовці проекту Закону України «Про освіту» до другого читання. Наразі працює над розробкою Методичних рекомендацій щодо тлумачення ціннісної платформи Нової української школи.

Шановна Інно Андріївно! Прийміть найщиріші вітання з нагоди присвоєння наукового ступеня доктора наук з державного управління. Бажаємо Вам наснаги для підкорення нових вершин та втілення у життя наукових ідей.

2019999

ректор