Дискусії на сучасну гендерну проблематику

5552 лютого 2019 року в НАУХАБ відбувся круглий стіл «Гендерне насильство: культуропатії і соціопатії в гендерних відносинах». Науковий захід було організовано кафедрою соціології та політології.

До участі в круглому столі було запрошено професорсько-викладацький склад, аспірантів, докторантів, студентів. Захід проходив під модерацією доктора соціологічних наук, професора Романенка Юрія Вікторовича, доктора соціологічних наук, професора, завідувача кафедри соціології та політології Хомерікі Олени Андріївни за участю доктора соціологічних наук, професора Яковенка Юрія Івановича, кандидата політичних наук, доцента Лясоти Людмили Іванівни. Під час наукового заходу обговорювалися проблеми гендерного насильства і гендерної дискримінації, гендерної рівності і сегрегації, патріархату і матріархату, гендерної нерівності та формування гендерних ідентичностей в сучасній Україні і світі. Захід проведено і організовано в рамках започаткованого наукового гуртка «Основи візуальної аналітики та соціології візуального символізму» для студентів спеціальності «Соціологія» та усіх студентів НАУ, які цікавляться сучасними проблемами соціуму.