Онлайн-курс «Ефективні презентації»

5556-7 лютого 2019 року завідувач Навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти Марія Патруль разом зі студентами 4 курсу спеціалізації «Практична психологія» пройшли онлайн-курс «Ефективні презентації». Після успішного завершення курсу учасники отримали сертифікати.

Практичний курс, який складається з декількох коротких відео, додаткових матеріалів та прикладів, веде досвідчена спеціалістка з візуалізації Дзвенислава Новаківська. Як зазначає авторка курсу: «Візуальні історії стають зарядом, що допомагає лідерам думок запалювати своїми промовами серця тисяч, допомагають студентам надихатись новими знаннями, а викладачам університетів - максимально ясно та цікаво доносити знання до студентів».

Онлайн-курс розміщений на порталі спільноти для навчання і викладання «Вище». Усім бажаючим поспілкуватися з Дзвениславою Новаківською наживо можна зареєструватися на майстер-клас: «Як робити впливові презентації. Погляд через призму стихій», який відбудеться 28 лютого 2019р., за посиланням http://gohigher.org/12_zustrichey.