Висока оцінка роботодавців – запорука успіху випускників!

5555 лютого 2019 року на засідання наукового гуртка «Контрастивне вивчення мов» на запрошення його керівника, доцента кафедри англійської філології і перекладу Крилової Т.В., завітав Романюк Ростислав, директор однієї з найкращих шкіл англійської мови Empire English School.

Він запросив студентів, майбутніх філологів та перекладачів, приєднатись до колективу професійних викладачів англійської мови. Після питання студентів «Чому саме  кафедра англійської філології і перекладу НАУ?» Ростислав із впевненістю відповів, що найкращі викладачі випускаються з цієї кафедри, в чому він переконався, плідно працюючи з випускницею магістратури  кафедри англійської філології і перекладу Купцовою Іриною, яка також була присутня на зустрічі та розповіла про майбутнє після університету та переваги роботи викладачем.

Студенти активно спілкувались та задавали питання, розпитуючи про методику викладання у школі та специфіку взаємодії зі студентами. Також, Ростислав запросив студентів відвідати воркшоп від Oxford International на чолі з міжнародним представником Oxford International Christine Garibian, де розглядаються питання програм зарахування до ВУЗів Канади та США, стажування в провідних англомовних країнах та рекомендації щодо  здачі міжнародної програми IELTS від аналітика з Великобританії Jamie Warren, який працює в Empire English School. Студенти були задоволені продуктивною та інформативною зустріччю.