«Inclusive camp» – 2019

555Члени Центру студентських ініціатив «StartFly», студенти ІІІ курсу спеціалізації «Практична психологія» Катерина Авраменко, Юлія Беззубець, Анна Василенко та Анастасія Драченко запрошують студентів Національного авіаційного університету доєднатися до команди Inclusive camp-2019.

Команда Inclusive camp розробляє модель впровадження інклюзії у дитячих таборах та показуємо на практиці, що це можливо, важливо і не складно; організовує інклюзивні зміни у дитячих таборах в різних куточках України. У рамках проекту діти з інвалідністю, що потребують додаткового супроводу, отримують можливість відпочити у дитячому таборі разом зі своїми однолітками.

Що потрібно від тебе:

• Бажання,
  • Відповідальність,
  • Віра у те, що ми робимо,
  • Можливість приділяти проекту не менше чотирьох годин на тиждень,
  • Бажання змінювати світ на краще,
  • На момент початку зміни у таборі тобі має бути не менше 18 років,
  • Влітку ти готовий не менше 14 днів провести у дитячому таборі.

Що ти отримаєш:

• Знання: тобі не потрібна додаткова освіта або підготовка, ми всього навчимо! Тебе чекає школа вожатих «Inclusive camp» - 40 годин теорії та практики від кращих фахівців своєї справи.
  • Досвід: організації заходів, написання сценаріїв, взаємодії з напарниками та роботи з дітьми, створення згуртованих інклюзивних дитячих колективів
  • Емоції: ти відчуєш себе важливим та потрібним, зрозумієш, що майбутнє країни у твоїх руках, отримаєш заряд позитиву від своїх колег, безліч емоцій від наставників та тренерів, але головне – діти, від яких ти на цілий рік наповнишся цілим спектром усіх можливих емоцій!

Ми набираємо 20 людей у Києві, з якими працюватимемо «наживо» і 20 людей з будь-якого куточка України, з якими працюватимемо переважно онлайн, але не лише.

Цікаво? Тоді заповнюй анкету та очікуй на нашу відповідь, що надійде до 15 лютого 2019 року!
Попередня дата першої організаційної зустрічі – 15 лютого.

Ще є запитання? Пиши, дзвони: 0634054299 - Марина, керівниця проекту Inclusive camp
І не забудь підписатися на нас:
fb.com/pravonaschastya
fb.com/inclusivecamp