Зустріч прогресивних викладачів Києва

55531 січня 2019 року завідувач кафедри соціології та політології, професор Хомерікі Олена Андріївна та старший викладач кафедри Грищенко Неля Іванівна взяли участь у Зустрічі прогресивних викладачів Києва, яка відбулася у НАУ на базі Інституту новітніх технологій та лідерства за підтримки Платформи прогресивного викладача.

У заході також взяли участь близько 50 викладачів, що представляли різні ЗВО Києва. У першій частині заходу викладачі Києва обмінялися досвідом успішних міжнародних стажувань, публікацій у міжнародних наукометричних виданнях, результативної співпраці з міжнародними організаціями. Відкрите спілкування, обмін інформацією, чесні та відверті професійні дискусії продовжили другу частину зустрічі.