Виховна робота у стінах студентського гуртожитку

5552 лютого 2019 року завідувачка кафедра соціології та політології, професор Хомерікі Олена Андріївна та доцент кафедри Лясота Людмила Іванівна (наставник 511СЛ групи) відвідали гуртожиток №5, де проживають студенти–соціологи.

Викладачі цікавилися умовами проживання студентів, санітарним станом кімнат, наявністю сприятливих умов для підготовки до занять. У межах зустрічі зі студентами була проведена бесіда виховного характеру щодо правил пожежної безпеки, поводження у приміщеннях загального користування, правил поведінки на вулиці під час ожеледиці та танення льоду, а також небезпеки та наслідків девіантної поведінки серед студентської молоді (тютюнопаління та споживання алкогольних напоїв). Зустріч пройшла у теплій атмосфері, студенти мали можливість висловити свої побажання щодо покращення житлових умов, а також обговорити питання екзаменаційної сесії та навчального процесу у другому семестрі.