Профорієнтація на Полтавщині

55522 січня 2019 року в День соборності України доцент кафедри історії та документознавства Захарчук Олег Миколайович в рамках профорієнтаційної роботи зустрівся з учнями 11 класів Миргородської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням англійської мови та Миргородської гімназії імені Т.Г. Шевченка.

На зустрічах були присутні 35 учнів та їх вчителі. Захарчук О.М., розповідаючи про спеціалізацію «Документознавство та інформаційна діяльність», зазначив, що випускники даної спеціалізації мають широкий спектр діяльності. Викладач детально зупинився на інформаційній аналітиці наголосивши на тому, що фахівці з цього напрямку володіють усім процесом документообігу та обробки інформації, тому вони дуже затребувані на ринку праці.

Захарчук О.М. ознайомив майбутніх абітурієнтів з історією НАУ, особливістю навчального процесу, з професійною діяльністю професорсько-викладацького колективу кафедри історії та документознавства, профільними дисциплінами спеціальності, базами виробничих практик та перспективами студентської наукової роботи. Майбутні абітурієнти уважно слухали викладача і жваво обговорювали умови вступу до Національного авіаційного університету. Особливо їх цікавило перелік дисциплін ЗНО для вступу, умови проживання в гуртожитку, які іноземні мови вивчаються, скільки коштує контракт тощо. В свою чергу доцент Захарчук О.М., відповідаючи на питання, запросив майбутніх першокурсників на дні відкритих дверей в НАУ, починаючи з 2 лютого 2019 р. та побажав їм успіхів в навчанні. Після співбесіди з майбутніми абітурієнтами О.М. Захарчук окремо зустрівся з директором спеціалізованої школи №5 С.М. Горобцем та його заступниками – Н.М. Гараган та О.М. Ярославською і домовився про подальшу співпрацю.

20190122 110941

20190122 114925