Засідання Вченої ради

55512 грудня 2018 року відбулося засідання Вченої ради Інституту. На початку засідання двері Вченої ради відкрилися перед студентами та викладачами кафедри української мови та культури, які прийшли привітати раду з передднем традиційного українського свята – Днем Святого Андрія.

На засіданні були розглянуті такі питання:

• Про стан і перспективи наукової та міжнародної діяльності Навчально-наукового гуманітарного інституту.
  • Про підготовку до участі в рейтингу викладачів та підрозділів НАУ.
  • Про рекомендацію видань до участі в конкурсі на кращі підручники, навчальні посібники, монографії, словники, електронні підручники, електронні навчальні посібники та англомовні видання з вищезазначених номінацій.
  • Про формування заявок на участь у програмах академічної мобільності Erasmus+
  • Про результати внутрішньої перевірки навчально-методичного забезпечення.
  • Про моніторингу успішності студентів та вироблення коригувальних і запобіжних дій.
  • Про підготовку до ІІ Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація».
  • Про організацію навчально-консультаційного процесу у період з 14.01.2019 по 27.01.2018.
  • Про проведення інструктажів студентів з техніки безпеки під час зимових канікул.
  • Про контроль проходження медичного огляду співробітниками кафедр.
  • Про затвердження збірників наукових праць.
  • Про перезатвердження тем дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата наук.

Основним питанням порядку денного була доповідь заступника директора А.М. Кокарєвої про стан і перспективи наукової і міжнародної діяльності інституту. У доповіді були висвітлені основні напрацювання кафедр, подано порівняльний аналіз публікаційної активності науково-педагогічних працівників, напрями академічної мобільності, перемоги студентів у конкурсах і олімпіадах, пріоритети співробітництва тощо. Особлива увага була приділена окресленню шляхів подальшого розвитку співпраці зі стейкхолдерами та підвищенню цитованості праць співробітників у провідних наукометричних базах даних. За результатами обговорення, члени Вченої ради визнали стан наукової та міжнародної роботи Інституту за 2018 рік вважати задовільним.