Рівняймося на кращих

55521 грудня 2018 року викладачі кафедри історії та документознавства: завідувач кафедри професор Тюрменко Ірина Іванівна, доценти Божук Людмила Володимирівна, Курченко Тетяна Євгенівна та студенти 1 і 5 курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відвідали Національний банк України.

Ця зустріч була підготовлена кафедрою історії та документознавства НН ГМІ спільно з НБУ з метою ознайомлення студентів із особливостями керування діловодними процесами та системою електронного документообігу Національного банку України. Управління діловодства банку розвиває електронне урядування в рамках якого працює виключно із електронними документами НБУ, має у своєму складі спеціальну службу, що здійснює допомогу по інформаційно-аналітичному забезпеченню підпорядкованих йому підрозділів банку та зовнішніх організацій, активно працює над формуванням архіву електронних документів.

Зустріч була організована у формі круглого столу у якому прийняли участь заступник директора Департаменту забезпечення діяльності НБУ – начальник управління діловодства Носулько Віктор Вікторович та начальник відділу офіс-адміністраторів Гриценко Тетяна Сергіївна. Розмова із представниками банку була дуже цікавою та змістовною. Студенти, як молодших так і старших курсів, ознайомились із найсучаснішим досвідом організації роботи із документами в державній установі, отримали інформацію щодо можливостей стажування студентів в Національному банку України та умов працевлаштування.

На завершення зустрічі студенти та викладачі кафедри ознайомились із історичною спорудою банку та музеєм грошей. Зустріч була цікавою, продуктивною та інформативною. Перед студентами відкрився зразковий стан побудови електронного документообігу в державній установі, перспективи спеціальності та власного шляху в обраній справі.