Старшокласники обирають професію

5557 грудня 2018 року доцент кафедри української мови та культури А. Сібрук і викладач Х. Стецик зустрілися з учнями Теплівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пирятинського району Полтавської області. Метою зустрічі було інформування майбутніх абітурієнтів з особливостями навчання в Національному авіаційному університеті.

З розповідей викладачів та перегляду презентації про університет одинадцятикласники дізналися, чому здобувати вищу освіту варто в Національному авіаційному університеті. Широкий вибір спеціальностей, якісна високваліфікована підготовка, цікаве студентське життя, можливість отримати диплом одного з найкращих університетів України і стати одним із найзатребуваніших на сучасному ринку праці фахівцем – такі аргументи викликали в учнів Пирятинської школи зацікавлення і переконаність у тому, що вибір для навчання Національного авіаційного університету буде правильним.