Професійна освіта за дуальною системою Німеччини!

55514 грудня 2018 року випускники спеціальності «Філологія» Катерина Супрунець та Аліна Шемшук поділилися зі студентами-філологами досвідом навчання та працевлаштування в Німеччині. Зустріч з випускницями організували доценти кафедри англійської філології і перекладу Плетенецька Ю.М. та Шахновська І.І.

Дівчата протягом трьох років вивчали німецьку мову як другу в НАУ, поліпшили свої навички розмовної мови під час літніх канікул завдяки програмі ZAV та вступили до професійної школи в містечку Рібніц (Передня Померанія).

Опановують напрям готельно-ресторанного бізнесу студенти за дуальною системою, яка передбачає підготовку/навчання головно на підприємстві, а саме, в мережі готелів “Romantik Hotel Namenlos und Fischerwiege”, і доповнюється заняттями в професійній школі за умови неповного робочого дня.

Успішність такої освіти визначається, передусім, отриманням знань, навичок і компетенцій, орієнтованих на практику, що гарантує придатність учня/студента як фахового робітника, а також отриманням щомісячної соціальної стипендії/фінансової підтримки у розмірі, достатньому для забезпечення усіх потреб особистості. Жваво відповідаючи на питання нинішнього студентства, Катерина та Аліна підтверджують, що задоволені умовами роботи, навчання, а насамперед, дозвіллям та подорожами Німеччиною! І саме в такі миті приходить відчуття, що для бажання немає перешкод!