Професійна освіта за дуальною системою Німеччини!

55514 грудня 2018 року випускники спеціальності «Філологія» Катерина Супрунець та Аліна Шемшук поділилися зі студентами-філологами досвідом навчання та працевлаштування в Німеччині. Зустріч з випускницями організували доценти кафедри англійської філології і перекладу Плетенецька Ю.М. та Шахновська І.І.

Дівчата протягом трьох років вивчали німецьку мову як другу в НАУ, поліпшили свої навички розмовної мови під час літніх канікул завдяки програмі ZAV та вступили до професійної школи в містечку Рібніц (Передня Померанія).

Опановують напрям готельно-ресторанного бізнесу студенти за дуальною системою, яка передбачає підготовку/навчання головно на підприємстві, а саме, в мережі готелів “Romantik Hotel Namenlos und Fischerwiege”, і доповнюється заняттями в професійній школі за умови неповного робочого дня.

Успішність такої освіти визначається, передусім, отриманням знань, навичок і компетенцій, орієнтованих на практику, що гарантує придатність учня/студента як фахового робітника, а також отриманням щомісячної соціальної стипендії/фінансової підтримки у розмірі, достатньому для забезпечення усіх потреб особистості. Жваво відповідаючи на питання нинішнього студентства, Катерина та Аліна підтверджують, що задоволені умовами роботи, навчання, а насамперед, дозвіллям та подорожами Німеччиною! І саме в такі миті приходить відчуття, що для бажання немає перешкод!

DSCN8155

DSCN8160

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве