Відкриваємо Грузію навчальну і наукову

55516 листопада 2018 року професор кафедри педагогіки та психології професійної освіти, доктор педагогічних наук Лілія Барановська виступила з доповіддю «Авіаційний заклад вищої освіти в системі вищої освіти України» на пленарному засіданні XI Міжнародної конференції «Education and Science in the XXI Century: Reality, Challenges, Perspectives», яка відбулась в Горійському державному навчальному університеті (м. Горі, Грузія).

У процесі перебування в цьому закладі вищої освіти, який здійснює підготовку студентів за освітніми рівнями «бакалавр» та «магістр» і спеціалізується саме на навчальній діяльності, було встановлено контакти як із викладачами та представниками ректорату університету, який проводив конференцію, так і з багатьма колегами з грузинських ЗВО. Зокрема професор познайомилась з науково-педагогічними працівниками із Сухумського державного університету, переведеного з окупованої території до м. Горі, ректором цього університету професором Зурабом Хонелідзе (Zurab Khonelidze), що дозволить у подальшому поглиблювати контакти на рівні обміну результатами наукових досліджень і на міжнародних конференціях в НАУ.

Під час конференції до української наукової делегації, яка складалась із п’яти осіб (2 докторів наук, професорів НАУ; 2 докторів наук, професорів Льотної академії НАУ та представника Корпусу миру в Україні), виявили інтерес колеги з Національної військової академії Грузії. Ректором академії полковником, Ph.D із соціальних наук Зазою Джапарідзе (Zaza Japaridze) українські науковці були запрошені відвідати цей заклад вищої освіти, який 2008 року було повністю зруйновано під час бомбувань російським агресором. Сьогодні це сучасний, збудований за кошти міжнародних організацій заклад вищої освіти, який має, в цьому ми переконались під час екскурсії корпусами, новітню матеріально-технічну, інформаційну, навчальну та спортивну бази і готує юнкерів за всіма необхідними для оборони держави спеціальностями. У бесіді з ректором і проректором з міжнародних зв’язків було виявлено бажання грузинських колег співпрацювати. Це стосується насамперед сфери науки, не лише авіаційної та військової, а й гуманітарної.

IMG-720aa4cb607c315cbd87291a5cd77071-V

Адреса Інституту: