Презентація наукового щорічника «Україна дипломатична»

55528 листопада 2018 року в конференц-залі Національної Академії наук України відбулася презентація 19-го випуску наукового щорічника «Україна дипломатична», присвяченого історії української дипломатичної служби, особливостям дипломатичних відносин України з іншими країнами світу, сучасним геополітичним реаліям, культурній та духовній дипломатії.

На ній були присутні представники та посли 36 країн світу, представники Державного управління справами Президента України, Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, керівництво Академії наук України, науковці, журналісти, громадські діячі.

На презентації 19-го випуску збірника виступили представники іноземного дипломатичного корпусу в Україні, українські дипломати та науковці. Серед промовців були, зокрема, Сергій Пирожков, Володимир Огризко, Павло Кривонос, Нурберди Аманмурадов, Хоссам Ельдін Алі, Анатолій Денисенко, Володимир Хандогій, Ірина Матяш та інші.

У щорічнику «Україна дипломатична вміщено 64 публікації. Нове видання відкриває вступна стаття Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна «Ми впевнені у перемозі України і світової демократії». У розділах збірника вміщено статті ветеранів дипломатичної служби, нині діючих дипломатів, експертів, громадських діячів, журналістів. Зокрема, у розділі «Геополітика в сучасному світі» розміщена стаття доктора політичних наук, професора кафедри соціології та політології Національного авіаційного університету Чупрія Леоніда Васильовича та кaндидaта полiтичних нaук, професора Київського національного Лінгвістичного університета Кaн Ден Ciка «Оcобливоcтi виpiшення pегiонaльних конфлiктiв у контекcтi cучacних викликiв: доcвiд Укpaїни, Сиpiї тa кpaїн Коpейcького пiвоcтpову».

Формат цьогорічного випуску щорічника було оновлено та змінено. Його обсяг сягає майже 900 сторінок тексту українською й англійською мовами. Науковий щорічник «Україна дипломатична» буде розісланий у посольства країн світу.

IMG 20181128 173249

Адреса Інституту: