Не дамо СНІДу шанс!

5553 грудня 2018 доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти Л. Бондар та А. Кокарєва разом зі студентами І курсу спеціальності «Соціальна робота» провели захід, приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначається 1 грудня.

Головною метою цьогорічного заходу було розвінчування міфів, пов’язаних з негативним сприйманням ВІЛ-інфікованих людей. Оскільки ставлення до таких людей в Україні, незважаючи на те, що в побуті заразитися неможливо, доволі негативне. Люди, які дізнаються, що їхні знайомі можуть бути вражені цим захворюванням, часто відсторонюються або взагалі припиняють подальше спілкування. На жаль, ВІЛ/СНІД досі оточені безліччю міфів.

Студенти – майбутні соціальні працівники виявили своє розуміння даної проблеми, оскільки ВІЛ-інфоіковані люди стикаються з низкою соціальних проблем, дискримінацією суспільством. Вирішення даних питань знаходяться в площині їх майбутньої професійної діяльності.

Студенти розробили власні творчі проекти з даної тематики, постановки сценок, підготували плакати та буклети із соціальною рекламою про боротьбу з ВІЛ/СНІДом. Ніхто не лишився байдужим, оскільки всі чітко розуміють необхідність особистого внеску в протистоянні поширення ВІЛ/СНІДу.

1

IMG 4522

IMG 4537

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве