Без паніки!

5529 листопада 2018 року Центр підтримки студентських ініціатив НН ГМІ «StartFly» спільно з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» провів захід для студентів НАУ, приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щороку відзначається 1 грудня.

На захід також завітали директор НН ГМІ Сергій Ягодзінський разом із заступниками А. Кокарєвою та Ж. Івановою, представники Відділу по роботі зі студентами НАУ та викладачі. Спікером виступила консультантка Фонду Христина Шапран, яка презентувала інсайдерську лекцію «Без паніки! Це просто ВІЛ».

У ході лекції порушувалися питання: чому «страшний» діагноз не є вироком? Що спільного між ВІЛ і карієсом? Чи справді презервативи захищають від ВІЛ? Чому з «чумою ХХ століття» в ХІ можна дожити до старості і не приховувати свій статус?

Учасники заходу отримали корисну та важливу інформацію, яка перевернула уявлення про нав’язані «штампи» ВІЛ та довела, що ВІЛ – вірус, з яким можна продовжувати вести звичайний спосіб життя і навіть народжувати дітей. Христина наголосила на ефективності та важливості проходження тестування на ВІЛ, яке проводиться в будь-якій поліклініці безкоштовно. Спікер перебувала у постійному інтерактиві з публікою та влаштувала наочний експеримент, який довів, що презерватив є надійним «захисником» від інфікування.

Команда Центру підтримки студентських ініціатив «StartFly» щиро дякує Фонду Олени Пінчук за співпрацю та сподівається на подальші спільні проекти.

Адреса Інституту:

Дирекція Інституту: