У мові – наше єднання

5556 листопада 2018 року на базі кафедри української мови та культури відбулося урочисте відкриття Днів української писемності та мови.

З вітальним словом виступив директор інституту, доктор філософських наук, професор С. М. Ягодзінський, який наголосив на важливості знання мов, особливо рідної. Директор наголосив, що з часом студенти неодмінно збагнуть потребу володіти рідною мовою і у майбутньому зможуть зрозуміти старання своїх викладачів. До студентів звернулася також завідувач кафедри української мови та культури, доктор філологічних наук, професор І. В. Бурлакова, запросивши всіх присутніх долучатися до низки актуальних і цікавих заходів, запланованих кафедрою цього тижня. Далі слово взяли студенти інститутів ННІДС, ННІКІТ, ННІЕБ, які співали, танцювали, декламували вірші.

Студентки Федюк Софія і Паламарчук Наталія виконали відомі пісні - «Мова єднання» і «Гілля калин похилилися». Валерія Цурська вразила присутніх акапельним виконанням пісні «Ой у вишневому садку», а Хорощук Наталя - майстерним хореографічним супроводом до неї. Декламували вірші класиків і сучасних поетів Труш Ірина, Гулько Катерина, Іщенко Наталія, Гембін Анна. Літературним Обрамленням заходу стала легенда про таланти українців і вірш у виконанні старшого викладача кафедри Т.М.Чухліб.

Кафедра української мови і культури чекає всіх, кому небайдуже рідне слово!

IMG 7209

IMG 7214

IMG 7218

IMG 7228

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве