Буккросинг вже в НАУ

5555 листопада 2018 року, поєднавши традиції й сучасність, викладачі кафедри української мови та культури Н. Романченко і О. Даниліна залучили студентів до створення бук-трейлерів. Захід був присвячений відзначенню Днів української писемності та мови в НАУ.

Із побажанням натхнення і запрошенням відвідати заходи до Дня писемності й мови, ініційовані кафедрою, виступила її завідувач, доктор філологічних наук І. В. Бурлакова. З історією й основними правилами обміну книжками – буккросингу – познайомила присутніх старший викладач Н. Романченко, яка також символічно відкрила поличку буккросингу. Студенти з різних інститутів НАУ (ННІІДС, ННІЕБ) представили свої читацькі уподобання у вигляді бук-трейлерів і порад – чому варто прочитати ту чи іншу книгу. У фіналі заходу з презентацією книг сучасних українських авторів -  О.Забужко, Ю.Андруховича, Є.Положія, О. Деркачової виступила доцент О. Даниліна.

Протягом святкового тижня (5-12.11.2018) книги, рекомендовані студентами й викладачами, чекають на вас на кафедрі української мови та культури (ауд.8.901).

Долучайтесь до читання, адже ви варті найкращого!

IMG-7186

IMG-7192